Prodloužení vlasů clip-in

Hledáte-li vlasový doplněk, který z Vás během chvilky udělá výraznou sexy ženu 21.století, shlédněte stránky našeho e-shopu, protože my jeden takový, pro maximální proměnu, známe! Oním zázrakem je CLIP-IN.

Clip in je nejlepší metoda prodlužování, ale i zahušťování vlasů současné doby. Splňuje totiž převážnou většinu požadavků moderní ženy na krásný účes.

Díky clip in prodloužení budete mít nádherné husté a dlouhé vlasy. „Hříva“ Vám naroste před očima doslova za pár minut – je to tedy velmi rychlé, časově nenáročné prodlužování.

Jiné metody vyžadují odbornou úpravu v salónech, ale clip in je po této stránce výjimkou. Clip in vlásky si dokážete připevnit sama, kadeřnici k tomuto zákroku nebudete potřebovat. Ušetříte tím nemálo peněz – z těchto informací vyplývá, že clip in prodlužování je mimo jiné levnou záležitostí.

Další pozitivum takto rychle připnutých dlouhých vlasů je absolutní šetrnost k Vašim pravým vlasům. Clip in způsob je postavený na připevňování  ke kořínkům pomocí malých nenápadných sponeček ( tzv. clip in hřebínků ), ty nijak nezatěžují Váš vlastní přírodní vlas.

Zaručujeme se ovšem i za kvalitu zboží, naše clip in produkty jsou 100% lidské REMY asijského typu. Pro vysvětlení – Asiatky, jak známo, mají dar krásných vlasů, lesklých, hebkých, ale zároveň silné a husté, proto Vám náš e-shop nabízí právě tento typ vlasů a žádný jiný. Kvalita REMY pak znamená způsob uspořádání vlasové kutikuly, ta má výhradně směr dolů, zmírněn je tedy sklon vlasů k zacuchávání.

V neposlední řadě je důležitá informace, že clip in vlásky lze chemicky i tepelně upravovat dle libosti.

Celkový dojem účesu s našimi clip in je pak velmi přirozený a působivý!!!