Clip In vlasy

Vlasy Clip in jsou k dodání v široké škále barev klasických, melírech, ale také extravagantních, díky nimž si můžete účes oživit a dokonale využít vaši fantazii a creativitu.

Jak se vlasy Clip In nasazují?

Připevňování clip in vlasů zabere  obvykle maximálně 5 minut. Prodlužování touto metodou zvládne každý sám bez jakékoli pomoci kadeřníka nebo kadeřnice – v pohodlí svého domova.

postup-hair-in-clip-in

U umělých clip in vlasů se úpravy kulmováním, žehličkou a podobně nedoporučují.

V případě 100% lidských vlasů můžete provádět tepelné úpravy – vlasy fénovat, žehlit, natáčet obdobně jako u vašich vlasů.

Je možné také vyladit odstín přírodních vlasů pomocí přelivů. Snad jen odbarvování vlasů není vhodné, protože by mohlo Clip In vlasům uškodit.

Módní hit – ofina!

Je Vám blízká situace, kdy Vás nudí účes, který nosíte a v zápalu touhy, rychle se změnit a být in, hledáte po bytě všemožné barvy, šampony, tužidla, hřebeny, fény, žehličky, kulmy, laky, nůžky a další?! Může se ale stát, že i přes naši snahu, nebude výsledek perfektní. S klidem vše uložte zpět do skříní, protože jeden hit nahradí všechny tyto „pomocníky“. Tímto super trendem je ofina clip in. Princip je stejný jako u jiných clip in doplňků. Obsahuje clip in hřebínek, který se zasune ke kořínkům vlasů a zaklapne. Clip in ofina Vás zcela změní ve vteřině k nepoznání. Každá žena jistě ocení možnost připnutí nebo odepnutí podle nálady, nemusíte tedy svoje vlasy vůbec zkracovat.

Rovná, vlnitá, vyfoukaná, do čela nebo ležérně na stranu – ofinu lze nosit různě. Byla populární již v 80tých letech a také v roce 1997. Letošní rok přeje zejména delším ofinám. Nicméně, v moderním světě nikdo nechce jakkoli krotit Vaši fantazii a nápady! Mezi výhody ofiny patří schopnost opticky zvětšovat oči, její slušivost a také fakt, že ženám zralejšího věku dodává mladistvý šmrnc, jenž jim může chybět.

Clip in ofinu najdete na našem e-shopu v nejrůznějších barvách za super cenu! Ofina je ze 100% lidských asijských vlasů v kvalitě REMY!

ofinkaa

Tak buďte in s vaší trendy ofinou!!!